Lola dhe Dauti në dasmë, ‘mahnisin’ të gjithë me pamjen

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj, përcjell ORAinfo.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sot, ajo dhe Dauti kanë shkuar në një dasmë e me këtë pamje i kanë lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *