Luanës i ndodhi më e keqja në emision

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po vazhdon të jetë një ndër më të pqleyrat e publikut.

Ajo është gjithmonë në qendër të medieve rozë dhe kjo për shkak të paraqitjeve të saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Luana tani ka filluar sezonin e ri të emisionit që moderon ‘Shikon kush Luan’.

E në një lojë gjatë këtij emisioni, një prej të ftuarve ia hedh në fytyrë tortën Luanës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *