Mozik festoi ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Gramoz Aliu është reperi kosovar që në publik njihet me emrin artistik, Mozzik.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Sot, ai ka festuar ditëlindjen e 24-të dhe në këtë ditë mori urime të shumta nga familjarë, miq e fansa./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *