Vetëm apo në një lidhje Përgjigjet Kejvina

Kejvina Kthjella është padyshim një ndër vajzat më seksi të ekranit shqiptar.

Mbrëmjen e kësaj të hëne, pas performancës së saj në “Dance With Me”, Kejvina nuk i shpëtoi pyetjes që shumë fansa kanë për të.

Duke marrë shkas pikërisht nga komentet e shumta të njerëzve dhe pyetjeve të tyre në rrjetet sociale, moderatorja Alketa Vejsiu e pyeti Kejvinën nëse është ose jo single.

Kejvina Kthjella: Jo unë jam vetëm. Mendova mos kanë pyetur më shumë mos kam operacione plastike, sepse tashmë është bërë kështu si pyetje… si mirmëngjes.

Eduart Ndocaj: Kur mbaron spektakli Alketa?

Alketa Vejsiu: Spektakli, kemi një copë rruge për të bërë bashkë.

Eduart Ndocaj: Deri atë ditë s’ka burrë që t’i hidhet, e ka partnerin./tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *