Sabri Fejzullahu emocionon me fjalët pasi u bë sërish gjysh

Sabri Fejzullahu është bërë sërish gjysh.
Ditë më parë erdhi në jetë fëmija i katërt i çifti Ermal dhe Ariana Fejzullahu, shkruan lajmi.net.

Kjo e fundit solli në jetë vajzën e cila u pagëzua me emrin Ana dhe ua kompletoj familjen. I gëzuar pas kësaj ardhje ishte edhe Sabri Fejzullahu i cili u bë sërish gjysh.

“O Zot i madh sa te lumtur jemi Nera e Une me Juve. Mire se na erdhe ne jete o shpirti yne Ana,Qofsh e lumture perjete❤️”, ka shkruar këngëtari pranë një fotografie të publikuar Instagram./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *