Afërdita Demaku publikon këngën “Kush të do më shumë se motra”, dedikim për vëllain

Afërdita Demaku e ka publikuar këngën dedikim për vëllain.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Afërdita Demaku, i ka kënduar vëllait në projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Kush të do më shumë se motra”, titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe me videoklip të punuar nga MProduction.

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur Besim Bunjaku e me muzikë dhe orkestrim është marrë Miti Geci.

Ky projekt muzikor u mirëprit nga publiku./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *