“Africa I”, njihuni nga brenda me super jahtin e Cristiano Ronaldos që të lë pa fj alë (Foto)

Është quajtur “Afrika I” dhe është 47 metra i gjatë, ka gjashtë dhoma gjumi dhe mund të strehojë dymbëdhjetë njerëz brenda, shkruan Albeu.com.

Ky është super jahti me të cilin Cristiano Ronaldo, së bashku me të fejuarën e tij Georgina Rodriguez, po kalon pushimet në Montecarlo. Por sa kushton ta mbash këtë jaht? Plot 200 mijë euro në javë.

Për më shumë shfletoni galerinë me fotot e siguruara ekskluzive nga “SportMediaset”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *