Afrona nuk po mësohet me jetën si nuse, do t’ju befasojë me veprimin e saj

Para pak ditëve, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë. Çifti kanë bërë një dasmë tejet madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo. Është padyshim Afrona që mori gjithë vëmendjen me thjeshtësinë e saj. E pas dasmës duket se Afrona nuk po mund të mësohet me jetën si e martuar dhe akoma po gjen kohë për shoqërinë e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *