Besi dhe Xhensila shfaqen plot stil nga Parisi, por shikoni çka rrëmbeu gjithë vëmendjen

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata i bënë për vete të gjithë që në daljen e parë dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti këtë kohë po e kalon në Paris, nga ku edhe kanë publikuar foto të ndryshme.

E ajo që rrëmben gjithë vëmendjen është padyshim Xhensila me bukurinë e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *