Çka po ndodh me Nihanin, shfaqet në gjendje aspak të mirë

Neslihan Atagul është aktorja turke dhe një ndër më të pëlqyerat.

Me rolet dhe pamjen e saj, Neslihan arriti sukses të madh si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Është roli i ‘Nihanit’ në serialin ‘Kara Sevda’, ai që e bëri tejet të pëlqyer edhe në publikun e saj.

Ajo për vite është cilësuar si një ndër më të bukurat e Turqisë.

Mirëpo, duket se pas serialit ajo ka ndryshuar shumë e këtë e dëshmon me foton e fundit që ka publikuar./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *