Gresa bëhet një nuse tejet e zonja, shikoni çka ka përgatitur për burrin

Gresa Behluli është një këngëtare tejet e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur qysh në daljen e parë dhe tani është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Është dasma e saj madhështore që e bëri shumë të komentuar.

Pas martesës Gresa është gjithnjë e më aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka përgatitur një ëmbëlsirë për vete e burrin./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *