Ibrahim Tatlises në gjendje aspak të mirë, mezi po rri në këmbë

Ibrahim Tatlises është ikona e muzikës turke.

Këngët e tij janë të pëlqyera si në Turqi ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Me këngët e tij u bë tejet i njohur edhe në publikun shqiptar.

Tani, Tatlises është larguar nga muzika për shkak të problemeve shëndetësore.

Në një foto të publikuar, Ibrahimi duket se është lodhur shumë dhe mezi rri në këmbë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *