Këngëtarja shqiptare shfaqet tullace, tr.ondit fansat, zbulohet e vërteta e hidhur

Këngëtarja Eliza Hoxha, ka befasuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale, teksa është shfaqur me një ndryshim drastik në pamje.

Ajo ka publikuar foto me flokët e qethura tullë, duke i zënë në befasi ndjekësit e saj.

Një nismë e guximshme e saj, të cilën jo çdo femër do e bënte, por që fsheh pas një mesazh të madh.

Eliza ka dashur që me rastin e nisjes së tetorit, i cili është muaji i ndërgjegjësimit të kancerit të gjirit të japë një mesazh për gjithë vajzat dhe gratë që vuajnë nga një sëmundje e tillë.

“Për gjithë ato gra e vajza që nuk dorëzohen”, ka shkruar këngëtarja në foton e postuar.

Ky veprim i saj ka marrë vlerësime të shumta nga ndjekësit, ndonëse mbetet për tu parë në vijim, nëse është një veprim simbolik i saj, apo i ka prerë realisht flokë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *