Learta me burrë e djalë shkojnë në New York, kaq bukur janë kombinuar në veshje

Learta Jakupi u bë e njohur pën publik si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë e njohur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Ata se fundmi kanë shkuar për vizitë në Amerikë.

Learta ka publikuar disa foto ku shfaqet në krahët e burrit dhe djalit të saj në New York.

Të veshur me shumë stil, ata duken në disponim të mirë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *