Njihuni me producentin e njohur shqiptar, i fshehur pas shumë hiteve (FOTO)

Don Gima është producenti i cili qëndron prapa shumë hiteve.

Ai ka krijuar këngë për artistë të mëdhenj si Azet, Noizy, Majk, Yll Limani, Buta, 2TON, Argjentina Ramosaj dhe të tjerë.

Përndryshe, Don Gima është producenti i reperit nga Tetova, S4MM me të cilin punon gjithë kohës. Ai qëndron prapa albumit të këtij të fundit i cili doli para pak muajsh dhe që pati sukses në publik.

Producenti numëron më shumë se 11 mijë ndjekës në Instagram dhe ne ju sugjerojmë për ta përcjellë nga afër punën e tij.

View this post on Instagram

hookahdrip@the‘stu

A post shared by Don Gima (@don.gima) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *