Vjehrra i bleu Egzonës dukat për ditëlindje, shikoni surprizën që ia bënë

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Çifti janë të martuar dhe prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Sot Egzona feston ditëlindjen e 27-të.

E në kët ditë ajo mori dhurata e urime të shumta.

Vjehrra e saj, Merita zgjodhi t’i bëjë dhurata tejet të veçanta./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *