Brenda shtëpisë luksoze të Bleros dhe Afronës

Blero ka zbuluar një kënd të shtëpisë së tij.

Blero Muharremi dhe Afrona Dika gjatë muajit të kaluar i kanë dhënë fund beqarisë, shkruan lajmi.net.

Në videot që i publikoi në Instagram, këngëtari u shfaq duke u relaksuar në pishinën që e ka brenda shtëpisë.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi. Afrona Dika, më mungon”, ka shkruar Bleri sipër këtyre videove, përmes së cilave tregoi se kështu po e kalonte këtë ditë të ftohtë vjeshte. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *