Eduart Grishaj tregon një ndër arsyet pse është dashuruar me Arbana Osmanin

Nëse shohim së fundmi Instastoryn e moderatores Arbana Osmani është i mbushur plot me gatime.
Moderatorja po përgatitet të hedh në treg së shpejti librin e saj të dytë “Receta për 5 minuta”, fotot e të cilave do të realizohen nga Eduarti.

E ndërsa i dashuri i saj Eduart Grishaj ndodhet së bashku me Bes Kallakun në Paris për të përfunduar disa nga xhirimet e filmit ‘Falco’.
Mirëpo këtë kohë që ai është në Paris dhe Arbana po gatuan,Eduarti nuk mundi të fshehë as nepsin dhe as pëlqimet për ushqimet e Arbanës.

‘Boo ç’më bërë apo nuk jam dhe në një vend që më hahet aq shumë’ ishte komenti i Eduartit.

‘Nuk ankohet njëriu për të ngrënë në Paris’ ishte përgjigja e Arbanës.

Por Eduarti nuk e ka lënë me aq ai ka treguar që në asnjë vend të botës nuk ka ushqime si i gatuan moderatorja.

‘Jo në Paris por në asnjë vend të botës nuk ka ushqime që guatan ti. Dhe e kam shumë sinqerishtë këtë’ ishte komenti i Grishajt.

E nuk thonë kot që dashuria kalon nga stomaku kjo është dhe një ndër arsyet që Eduarti është i dashuruar me moderatoren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *