Engji vishet e rregullohet si nuse, për ku është nisur kështu

U bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit.

Tani Engjëllusha Salihu është shumë e përfolur dhe e pëlqyer në publik pasi filloi karrierën si këngëtare, përcjell ORAinfo.

Engji ka qenë shumë e pranishme në dasma e festa të tjera gjatë kësaj vere.

Ajo nuk ka mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në një fustan nusërie, e me të cilin duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *