Jonida dhe Besniku përmbledhin në një video momentet më të veçanta të dasmës

Besniku dhe Jonida kanë publikuar momentet më të bukura të dasmës.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi ka pak kohë që kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Dasma e çiftit u organizua në Shqipëri, ndërsa të ftuar ishin familjarë, miq e kolegë të tyre, përfshirë edhe shumë fytyra publike.

Së fundi, ishte Besniku ai i cili publikoi një video në Instagram, në të cilën përmbledh momentet më të bukura të dasmës.

“Grua, të dua fort. Nusja veç kështu si ti duhet me u duk se edhe në përralla janë të tilla. Mirë që dasma ka përfunduar për 14 orë se nëse do zgjaste më shumë, nuk do ndaleshin”, ka shkruar ndër të tjera ai. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

HAHAHAHAHH u knaqa tu e pa. Kqyreni krejt ju qe keni qene prezent se krejt qitu dikah jeni………Kisha dasht me ju falenderu secilin vec e vec po jeni shume! Ju dua fort dhe flm qe na keni gzu ate nate! Yllka Brada, flm zemer! Je fantastike. M’ke bo t’bukur gati sa nusja. Te faleminderit shume shume shume! @yllkabrada Ami Event, video po flet ma shume dhe ckado qe shtoj vec e teproj! @amievent_official @amardatoska Klajdi Resort dhe familja Kokoshi! Flm per gjithcka dhe qe jeni aq t’mire e t’dashtun! @klajdi_resort Ju krejt secili qe po shiheni tu u knaq e tu kcy e tu bo stila, flm shume! @jonidavokshiofficial ❤️ Gru, t’du fort! Nusja vec qishtu si ti duhet mu duk’ se edhe ne perralla duken qishtu! Btw, shyqyr qe u kry per 14 ore dasma se me pas zgjate edhe 4 dite, keta s’paten mu ndal! Krejt faji i @faton_isufi qe e nisi prej fillimit 😂😂😂 Faton, te dua fort edhe shume dashni per krejt! ❤️ p.s. @alban_ukaj a pe sheh cka ke hup? Une ni zarf prej teje, e ti kqyre videon. 😂😂😂

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *