Kështu duket Shkurte Gashi në videoklipin e ri

Shkurte Gashi ka zbuluar një skenë nga klipi i ri.

Shkurte Gashi po finalizon këngën e re, të cilën do ta sjell në bashkëpunim me Flori Mumajesin dhe Brunon, shkruan lajmi.net.

Përmes postimit të fundit në Instagram, këngëtarja ka treguar se si do të duket në klip, e që vjen krejt ndryshe prej herave tjera.

Ajo ishte veshur në pantallona të zi e këmishë në po të njëjtën ngjyrë dhe dukej një zonjë e vërtetë.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe tre artistët famshëm. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Jeten Tende

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *