Mimoza Shkodra e zonja edhe në kuzhinë, ky është ushqimi që ka përgatit

Mimoza Shkodra i është përveshur kuzhinës.

Mimoza Shkodra përmes postimeve të fundit në Instagram, ka treguar se di edhe të gatuajë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ishte pozicionuar në këndin e kuzhinës dhe tregoi se çfarë ka gatuar, e që specialiteti i saj ishte bakllasarëm.

Për dallim prej herave tjera ku jemi mësuar ta shohim elegante në skenë, ajo në kuzhinë u shfaq pa grim.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Mimoza Shkodra është “T’lutem”, në duet me Skerdin. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *