Shkurte Gashi dhe Bruno publikojnë baladën “Jetën tënde”

Shkurte Gashi dhe Bruno kanë publikuar projektin e shumëpritur.

Shkurte Gashi dhe Bruno kanë publikuar këngën e re, e cila kësaj radhe është baladë, shkruan lajmi.net.

“Jetën tënde”, mban titullin kënga e re nga Shkurta dhe Bruno, e cila është me tekst dhe muzikë të Flori Mumajesit.

Kësaj kënge, dy artistët ia shoqëruan edhe videoklipin, i cili është punuar nga “Imagine Films”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Jetën tënde”, kënduar nga Shkurte Gashi dhe Bruno. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *