Shyhrehja nis ditën në kuzhinë, por ka diçka që merr gjithë vëmendjen

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës popullore shqiptare.
Përveç që është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku, edhe jeta e saj private diskutohet shumë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo edhe pse në moshë, duket të jetë mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme.
Sot ajo duket që është në disponim të mire për të gatuar.
Edhe pse në kuzhinë ajo shfaqet e grimosur dhe e rregulluar si me u nis për restaurant. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *