Tayna sot e famshme por ja si dukej në mbrëmjen e maturës (Foto)

Këngëtarja Tayna, për momentin është një nga artistët më të kërkuara shqiptare.
Rep-artistja për një vit ka arritur që të nxierr shumë hite, duke bër që të jetë emri më i kërkuar për mbrëmje muzikore dhe koncerte.

Përveç muzikës, Tayna dallohet shumë edhe për stilin e saj të veçantë, që duket se e ka pasur edhe kur nuk e kishte famën që ka sot, shkruan Zëri.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *