“T’dua gruaja jem”, Alban Ramosaj shpall publikisht lidhjen me vajzën e biznesmenit Delijorgji (FOTO)

Këngëtari me origjinë nga Kosova, Alban Ramosaj qenka i lidhur me modelen bukuroshe, Niki Delijorgji, vajzën e biznesmenit, Mihal Delijorgji?! Përmes një video të postuar në rrjete sociale, Alban Ramosaj ka postuar modelen, teksa kërcen veshur me një fustan mëndafshi.

View this post on Instagram

Nikiiii!!! 😍 #TkomDasht

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Por, ato që bien në sy janë dedikimet që këngëtari dhe modelja i bëjnë njëri-tjetrit nëpër komente.

Ndërsa Albani i shkruan: “T’dua fort gruaja jem”, nuk mungojnë as komentet romantike të Nikit: “Ti e din une shume shpesh n’menje t’kom, sa here t’merr malli vec coj syte n’hon”.

Me sa duket çifti më i ri në showbiz kanë nisur një histori dashurie, dhe nuk mungojnë as fansat që e mbështesin këtë romancë dhe lumturohen me lajmin./dosja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *