Teuta dhe Adonisi ia bëjnë vajzave dhomën si në përralla

Teuta Krasniqi është aktorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Përveç për karrierën e saj si aktore, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Sot, vajza e saj e vogël, Kaia ka festuar ditëlindjen e tretë.

E për këtë ditë Teuta dhe burri i saj Adonisi kanë rregulluar dhomën si në përralla për Tarën e Kaian./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *