Blero ka dalë me nënën e Tarën, ua publikon foton më të ëmbël

Para pak javëve, këngëtari Blero dhe e dashura e tij Afrona i dhanë fund beqarisë.

Ata kanë bërë një dasmë madhështore dhe që bëri bujë të madhe në publik, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ai ka publikuar një foto ku tregon që ka dalë me nënën e vajzën e atyre ua publikoi foton më të bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *