Gruaja e Getit, Marina vjen sonte “shpërthyese” me emisionin e ri

Gruaja e reperit të njohur kosovar Getoar Selimit, Marina Vjollca sonte po vjen përherë të parë me një emision të ri,
Bukuroshja bionde sonte ishte veshur me një fustan të gjelbër i cili ishte i hapur te pjesa e gjoksit dhe këmbëve ku atë e sillte tepër të nxehtë.
Marina me këtë pamje po duket shumë më “shpërthyese” sesa herët tjera.

Gjoksi dhe këmbët e gruas së Getit janë ato asete të saj që po bien në sy shumë në këto pamje.
E derisa emisioni i saj të filloj sonte në ora 21:00, ne ua sjellim këto pamje të Marinës që ta shihni se si do të duket në emisionin e saj të ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *