Shkurte Fejza shfaqet në pushime me Hajrushin, veshja e tyre bie në sy

Shkurte Fejza dhe burri i saj, Hajrushi kanë shkuar në pushime.

Rrjetet sociale po luajnë rol të veçantë në komunikimin mes fytyrave publike dhe audiencës.

Fansat kanë mundësi që të jenë më të afërt me yjet e tyre të preferuara.

Në këtë raport, instagrami mbetet rrjeti më i shfrytëzuar nga fytyrat publike, të cilët përveç të rejave nga puna e tyre po publikojn edhe momente nga jeta e përditshme.

Këngëtarja e njohur muzikës popullore, Shkurte Fejza sot ka publikuar dy fotografi bashkë me burrin e saj Hajrushin.

Çifti duken shumë bukur dhe të lumtur pranë njëri -tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *