“Tuna Sejdiu këndon më mirë se Nora Istrefi”, ja kush e thotë

Arjola Demiri është një ndër aktoret më të pëlqyera shqiptare, e cila me rolin e “Xhbanes” fitoi zemrat e publikut.

Këtë herë aktorja ka zgjedhur mes dy kunatave, Tuna Sejdit dhe Nora Istrefit në rubrikën “Kë zgjedh”.

“Mes Tunës dhe Norës…për vokalin zgjedh Tunën” u shpreh aktorja.

Ndryshe, javë më parë aktorja foli për ndarjen nga bashkëshorti, ku tregoi se gjërat mes tyre nuk kishin funksionuar, shtuar këtu dhe tradhtinë që ai i bëri, kështu dhe vendosi t’i jap fund çdo gjëje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *