Vajzat dikur “çmendeshin” pas tij, por ja si duket Lukas si 47 vjeçar

Ja si duket Lukas tani.

Ndryshimi i aktorit Murlio Benici i cili te na u bë i njohur me rolin e “Lukasit”, është një ndër aktorët që ka bërë bujë të madhe te publiku, gjatë kohës së transmetimit të serialit “Kloni”.

Kanë kaluar shumë vite nga transmetimi i këtij seriali, dhe “Lukasi” ka pësuar shumë ndryshme në dukjen e tij. Aktori ka lindur me 13 korrik të vitit 1972, pra tani ka 47 vjet.

“Lukasi” është martuar me aktoren e famshme braziliane Debora Falabella, e cila në serial luante rolin e vajzës së tij, Mel.
Se si duket tani aktori mund ta shihni në fotot më poshtë. Seriali “Kloni” ishte njëri prej serialeve më të pëlqyer.

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *