A të qaj 5 minuta? Njihuni me vogëlushen që bëri të qeshë të gjithë në internet/Video

A të qaj 5 minuta?

Njihuni me Rean vajzën e vogël, videoja e së cilës u bë virale në rrjetet sociale.

Në video, Rea 5 vjeçe i kërkon leje mamit të saj të qajë për 5 minuta, teksa shikon filimin e saj të animuar.

Rea ishte e ftuar në Why? Not të Roza Lati në Ora News ku iu bë dhe një surprizë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *