Fjolla Morina uron fitoren e Albin Kurtit: Urime bablok ua hëngre hallvën

Fjolla Morina është ndër të parat që poston për rezultatin e zgjedhjeve, e bindur se Vetëvendosje me Albin Kurtin janë fitues.
Këngëtarja Fjolla Morina ka postuar një fotografi të Albin Kurtit, duke e uruar për fitoren në zgjedhjet e sotme, megjithëse votat akoma nuk janë numëruar.

Fjolla në këtë fotografi shkruan: “Urime kryeministri im Albin Kurti fitorja”, ndërsa ia ka bashkangjitur edhe flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës.
Këngëtarja ka shkruar: “Urime bablok se jav hangre hallven”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *