Olta Gixhari: Unë jam bërë femër në vit të dytë gjimnaz… më parë i rrihja djemtë”

Olta Gixhari është një ndër aktoret, e cila bëhet shpesh herë kryefjala e mediave rozë për shkak të deklarata që ajo jep.
Së fundmi Olta është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të një rrëfimi që ka bërë në emisionin “E Diell”.

Aktorja, e cila është cilësuar si femër fatale ka thënë se nuk ka qenë gjithmonë kështu.

Ajo ka treguar se nëna e saj shpesh herë thirrej në drejtorinë e shkollës, ku Oltastudionte, pasi ajo rrihnte djemtë.

Më tej ajo është shprehur kështu, përcjell joq:

Do të them një detaj që s’e kam thënë më parë ne ekran. Unë jam bërë femër nga pamja në vit të dytë në gjimnaz. Gjithë jetën time kam mbajtur bufale, xhinse, zinxhira të varur, një shkop në dorë, kapele dhe flokë të gjatë të kapura bisht. Kështu kam qenë gjithmonë dhe mami im thirrej në shkollë nga drejtoria sepse ankoheshin se unë rrihja djemtë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *