Sa moderne: Brenda shtëpisë së Jonidës dhe Besnikut

Aktorja shumë e dashur për publikun Jonida Vokshi, me datë 14 Shtator, u martua me producentin Besnik Krrapi në një dasmë përrallore të organizuar me detaje nga ‘Ami Event’. Pas dasmës dyshja u nisën dhe në muajin e tyre të mjaltit ku kaluan një kohë të bukur në praninë e njëri-tjetrit.

Tani Jonida dhe Besniku janë kthyer në kryeqytet në shtëpinë e tyre të dashur. Përmes një postimi të bërë në Instastory, Jonida ka zbuluar së fundmi dhe cepin e saj të preferuar të shtëpisë. Bëhet fjalë për pjesën ku ndodhet një piano dhe disa orendi të tjera. Nga fotoja shihet se arredimi është vërtet modern dhe disi klasik dhe aktorja ndihet shumë e lidhur pas tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *