Këngëtarja shqiptare jep “dorëheqjen” nga muzika

Anjeza Shahini është një ndër këngëtaret shqiptare që ka spikatur gjithmonë për vokalin e saj.

Edhe pse po disa kohë që nuk është aktive në skenë, ajo ka përsëri shumë fansa që e duan.

Tashmë Anjeza jeton në Angli dhe është martuar me diplomatin anglez Paul Edëard Conolly me të cilin ka dhe një vajzë.

Mirëpo pak orë më parë, këngëtarja ka dhënë një lajm që ka mërzitur të gjithë adhuruesit e saj.

Përmes një statusi në Instastory, ajo tregoi se nuk do të jetë më pjesëmarrëse në festivale, duke kujtuar performancën e saj të fundit në ‘Kënga Magjike’.

Nuk dihet ende se çfarë e ka shtyrë Anjezën të marrë këtë vendim, por diçka është e sigurt që shumë persona kanë mbetur të zhgënjyer./Newsbomb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *