‘Merrni shembull nga Kosova’, Landi shpërthen ndaj politikës: E kanë bërë m*tin mullar

Këngëtari i grupit “West Side Family” Landi Hysi ka shpërthyer ashpër ndaj politikanëve që kanë deklaruar sot se Shqipëria duhet të marrë shembull nga Kosova për zgjedhjet.

Në një postim në Instagram, Landi thotë se vijnë e thonë të marrim shembull Kosovën pasi e kanë bërë m*tin mullar, ndërsa postimin e tij e ka shoqëruar me dy shprehje të filmave shqiptarë.

“Ha gjiz agush se të bën esëll” nga filmi njeriu me top dhe nga filmi “Në fillim të verës” shprehjen “Toka jonë nuk i duron çibanët e huaj zoti Gjeneral, vetëm çibanët vendas!”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *