Fero, tallet publikisht me Unikkatilin, Noizyn e S4MM-in

Ai nuk ka të ndalur me ‘çudirat’ e tij.
Reperi Fero ka hedhur në Instagram disa video ku shihet duke bërë shaka me reperët e tjerë shqiptarë, shkruan Syri Kosova.

Fillimisht, për Unikkatilin tha se punon në një piceri.
Pastaj, bëri shaka me Noizyn dhe S4MM duke përdorë fjalor të pistë.

Prandaj, videot në fjalë duhet të shihen për persona 16+.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *