Kjo vajzë e vogël, tani është një prej prezantueseve më të bukura kosovare

Elita Rudi është emri i një prej prezanteseve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private ku tani është e martuar me reperin e njohur, Gjiko dhe ka një djalë. Elitën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta. Sot, ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj e ku duket se ka qenë një fëmijë shumë i ëmbël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *