Lumi B ka një pyetje për Albin Kurtin

Lumi B është padyshim një prej reperëve më të mirë shqiptarë, shkruan Indeksonline.

Ai ka nja karrierë të suksesshme, dhe pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Së fundi në një shkrim të publikuar në Instagram, ai ka një pyetje për Albin Kurtin.

“Ka dhez Albin Kurti, a thu ma knon ni refren?”, kishte shkruar Lumi B./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *