Dafina Zeqiri transformohet sërish, shikojeni si duket

Dafina Zeqiri pa mëdyshje mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen.

Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht, shkruan lajmi.net.

Por, ajo nuk e ka problem edhe të shfaqet shumë shpesh me paruke dhe duket krejtësisht ndryshe.

Së fundi, ajo publikoi fotografi nga vetura, në të cilën shihet me një paruke të bardhë dhe dukej shumë bukur.

Kujtojmë se Dafina Zeqiri është aktive me koncerte dhe po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *