Sa shumë ndryshon “Kerimani” në jetën real

“Kerimani” krejt ndryshe në jetën reale.

Aktorja e njohur turke, Nursel Kose, e cila te ne njihet si “Kerimani” është një ndër aktoret, që ka arritur të rrëmbej vëmendjen e shumë personave.

“Kerimani”, e cila nga seriali “Fate të Kryqëzuara” njihet si grua lakmitare dhe e dashuruar pas gjërave materiale, në jetën reale ajo është krejt ndryshe.

Aktorja 58 vjeçare, ka një stil shumë ndryshe nga ajo se si jeni mësuar ta shini në seriali. Kjo shihet nga imazhet e ndryshme që aktorja publikon në rrjete sociale, shkruan rtv21.

Disa imazhe nga përditshmëria e aktore mund t’i shihni në vijim.

Nursel Kose është e lindur në vitin 1961 në Turqi dhe tani ka 58 vjet. Aktorja njihet edhe me një rol në filmin e mirënjohur “The Edge of Heaven”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *