Nuk e linte të dilte në ekran, Getoari reagon pas gjithë lajmeve dhe sqaron ‘ndarjen’ me Marinën

Para disa kohesh, mediat shkruan se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ishin në një k rizë bashkëshortore.

Kjo pasi Getoari ishte kundër rikthimit të saj në ekranin televiziv.Para pak dite, Marina publikoi spotin e emisionit të saj të ri. Duke shkuar kundër të gjithë lajmeve që kanë dalë këto ditë. Geti e ripostoi këtë video në profilin e tij në Instagram, duke treguar publikisht mbështetjen për bashkëshorten e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *