Publikohet ‘traileri’ i filmit të ri të Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi orë më parë ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një video të shkurtër nga filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’, shkruan lajmi.net.

Një film ky që pritet të shënoj suksese të mëdha në kinematografinë shqiptare pasi edhe kasta e aktorëve është shumë e pasur me figura të njohura për publikun shqiptar. Hape hapsiren më poshtë për të parë më shumë:

Filmi ku rol do merr edhe këngëtarja Enca pritet të lansohet në vitin 2020, xhirimet tani më kanë përfunduar dhe stafi ka organizuar një festë për përfundimin e filmit.

View this post on Instagram

@ilovetropoja_filmi

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *