Adelina Ismaili ka disa fjalë për Anton Qunin

Këngëtarja Adelina Ismaili sonte ka ndarë një fotografi ku shihet me Anton Qunin dhe me burrin e saj Val Krasniqin.
Adelina ka disa fjale për Qunin.

Adelina Ismaili edhe njëherë doli hapur në mbështetje të Lidhjes Demokratike të Kosovës.
Kandidati për deputet nga LDK-ja, Anton Quni, ka shprehur mirënjohje për këngëtaren e njohur Adelina Ismaili për mbështetjen që i ka dhënë kësaj partie gjatë fushatës zgjedhore.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram me një foto ku shihet pranë Adelinës dhe bashkëshortit të saj Valit.
Foto të cilën më pas e ka ripostuar edhe vetë Adelina e cila ka thënë se është gjithmonë krenare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *