Edhe një çift i showbizit kosovar i japin ”fund” dashurisë, pas Robertit e Norës, Mozzikut e Loredanës

Arbenita tregon gjithçka për ‘ndarjen’ me Feron.
Ditët e fundit u përflit shumë mbi ndarjen e mundshme të modelës së njohur Arbenita Ismajlit me reperin Fero.

Kjo për arsye se ata e fshinë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe më pas mbyllja e llogarisë së Arbenitës rriti dyshimet, shkruan Kosovarja.
Por gjitha këto thashetheme bien poshtë pasi çifti e dëshmoj të kundërtën. Është Arbenita ajo e cila u rikthye në Instagram me njo fotografi me Feron.

Çifti duken më të dashuruar se kurrë në krahët e njëri tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *