Pas ndarjes nga burri, Violetë Kukaj ”habitë” të gjithë me këtë veprim që bëri tani

Të gjithë u habitën kur u dha lajmi se këngëtarja Violetë Kukaj-Retkoceri i ka dhënë fund marteses shumë vjeçare me bashkëshortin, që njëkohësisht ishte edhe bashkëshorti i saj, shkruan “Kosovarja”.

Pavarësisht habisë, e vërteta është se Violeta, këngëtarja e dashur e publikut më nuk është e martuar dhe për të ka nisur një jetë e re si nënë beqare.

Nuk dihet thuajse asgjë se përse këngëtarja e muzikës popullore dhe ish burri i saj kanë ardh në këtë pikë. Pavarësisht interesimit, asnjëra palë ende nuk ka thënë asgjë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, Violeta po e mban në qafë gjatë gjithë kohës një varëse me shkronjën V, shkronjën e parë të emrit të saj.

Pas martese, e do vetën më shumë se gjithkë e gjithçka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *