Vajza feston ditëlindjen, Blendi Fevziu i bën urimin special me foton e vjetër

Moderatori i njohur Blendi Fevziu është babai i dy vajzave, Mishel vajza e madhe dhe Alis e vogla. Dita e sotme është tepër e veçantë për Blendin, pasi Mishel ka ditëlindjen. Mishel është edhe fëmija e parë që e ka bërë baba, duke i dhënë ndjesinë e pakrahasueshme. Sot Fevziu ka zgjedhur ta uroj të bijën me një foto të vjetër duke u kthyer pas nën kohë. Në rrjetet sociale ka publikuar foto të vitit 2010, nga pushimet dimërore në Mavrovë. Kujtojmë që pas nëntë vitesh Mishel është rritur dhe ka ndryshuar, sot ajo është një vajzë mjaftë e bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *