Befason Blero zbulon Çka i tha Teuta Krasniqi natën që u martua

Befason Blero zbulon çka i tha Teuta Krasniqi natën që u martua. Tashmë e një kohë në mediat rozë po flitet për dasmën e Bleros dhe Afronës që ishte mjaft mahnitese, ku kishte dhe shume te ftuar nga estrada e shume emra te njohur ku Blero dhe Afrona dukeshin mjaft te lumtur. Ndërsa tani edhe ish-bashkëshortja e Bleros, Teuta ja cfare i ka thene bleros, tregon ne intervist ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *